QZAR lazerių erdvė

KAS TAI LAZERIŲ ERDVĖ arba tiesiog ŠAUDYMAS SU LAZERIAIS

Pabandykite įsivaizduoti, kad Jūs slepiatės šešėliuose ir tirštuose dūmuose, ieškodami priedangos. Jūsų širdis plaka neapsakomu greičiu, adrenalino kiekis vis kaupiasi ir galiausiai užpildo visą kūną. Jūsų širdis plaka greičiau nei lazerio spindulys, kuris ką tik pralėkė priešais Jūsų nosį 298 kilometrų per sekunde greičiu. Visi pojūčiai ir instinktai staiga suaktyvėja, jaučiate kaip prie Jūsų artėja priešininkas ginkluotas lazeriu. Staiga iš akinančios tamsos išnyra figūra ir ryškus lazerio blyksnis, net nepajaučiate kaip persiverčiate kūliais, vos ne vos išvengdamas lazerio spindulio, tačiau tai dar ne viskas, greitai susiorientuojate, nusitaikote į ką tik Jus puolusį priešininką ir jis jau nukautas. Tai ir yra Q-zar pasaulis!!! Jaudinančių pojūčių, greitumo, sumanumo ir žinoma komandos žaidimas.

Q-zar - vienas iš labiausiai jaudinančių grupinių žaidimų pasaulyje ir labiausiai technologiškai pažengusių. Šį lazerių žaidimą žaidžia milijonai skirtingo amžiaus žmonių visame pasaulyje. Nesvarbu, studentas ar profesorius, vaikas ar suaugęs, visus Q-zar žaidėjus sieja trauka nuotykiams, noras pabūti visai kitoje aplinkoje, primenančioje „Žvaigždžių karus" ir, žinoma, kovotojo dvasia.

Žaidėjai suskirstomi į dvi komandas, kurios dėvi skiringų spalvų liemenes. Jos susikuria sau žaidimo planą, strategiją ir įžengia į „kovos lauką". Žaidimui skirta patalpa yra pilna dūmų, bei apšviesta ultravioletine šviesa, žaidimo aikštelėje yra padarytas labirintas (užtvaros), už kurių žaidėjai gali pasislėpti.

Daugiau informacijos: www.lazeriuerdve.lt